Rozjíždíme aktivity v rámci projektu Společně proti šíření nenávisti a dezinformací

ČSZ » Novinky » Rozjíždíme aktivity v rámci projektu Společně proti šíření nenávisti a dezinformací

Chystáme v regionech sérii aktivit  – momentálně zejména besed a osvětových / vzdělávacích seminářů – na téma šíření nenávisti ve virtuálním prostoru, fake news, dezinformací a hoaxů, a to z různých úhlů pohledu. Aktivity pro nás zajišťují externí lektoři a lektorky a můžete se v řadě případů těšit i na zajímavé hosty. Pokud nám opět plány nezhatí pandemie, tyto a další aktivity poběží až do března 2023.

 

Máme za sebou červnovou besedu na téma právních aspektů šíření nenávisti, fake news, dezinformací a hoaxů, Velké Úpě (a opakování pro další zájemkyně plánujeme na začátek září.

 

 

 

 

V Havlíčkově Brodě chystáme celodenní seminář dne 13.8.2021 pod názvem NENÁVIST A DEZINFORMACE NA INTERNETU – právní aspekty. Seminář povede právník a lektor, Mgr. František Valeš.

Pokud jste v dojezdové vzdálenosti jste na něj srdečně zvány/zváni – seminář je otevřený pro veřejnost a jediným omezením je kapacita místnosti, proto je nutná registrace (vysocina@csz.cz).  Program s adresou konání je k dispozici ke stažení v pdf zde.

Další termíny budeme zveřejňovat, jakmile je budeme mít potvrzené. Těšíme se na setkávání!