6. Sympozium České prezidentky - pozvánka

Zveme Vás na 6. Sympozium České prezidentky, které se letos koná v úterý, 23. října od 18 hodin v Centru současného umění DOX v Holešovicích  Praze 7, jako součást konference Forum 2000. Máme potvrzenu účast zajímavých hostek, mezi kterými jsou i reálné kandidátky na prezidentský post. 
 

Naše pozvání na šestý ročník přijaly: Marie Čermáková, ředitelka Sociologického  ústavu AV ČR, Táňa Fischerová, bývalá poslankyně a kandidátka na prezidentku; Anna Hogenová, filozofka; Rut Kolínská, zakladatelka Sítě mateřských center a kandidátka na prezidentku, Adriana Krnáčová, ředitelka RESTART a bývalá ředitelka Transparency International, Klára Samková, advokátka a kandidátka na prezidentku a v neposlední řadě Zuzana Roithová, europoslankyně a kandidátka na prezidentku.
 
Neformální skupina žen zajímající se o politiku a věci veřejné – Česká prezidentka - svými pravidelnými sympozii zviditelňuje ženské politické talenty a nepřímo tak pracuje ve prospěch první české prezidentky či premiérky. Na minulých ročnících již vystoupily například Jana Hybášková, Meda Mládková, Jiřina Šiklová, Eliška Wagnerová, Helena Illnerová, Iveta Radičová, Vladimíra Dvořáková a další zajímavé ženské osobnosti.
 
Veškeré informace o ČP, jakož i přípravě šestého sympozia naleznete na níže uvedených webových stránkách. Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti na kontakty uvedené níže.
 
za Českou prezidentku
 
Lenka Bennerová
tel: 0042 723 038 301