Rubrika Naše aktivity

| 0-10 | 10-20 | 20-25 |

Svátky jara

Tak jako každoročně se konala ve dnech 23. - 27. března 2010 v Městském muzeu ve Zbirohu na Rokycansku velká velikonoční výstava " Svátky jara". Na výstavu uspořádala zájezd okresní rada žen a Klub žen Rokycany dne 24. března. Všem ženám se krásná výstava velice líbila a odvezly si domů drobné ozdoby, perníčky, bytové dekorace, kraslice a také hodně dobrých nápadů a námětů pro vlastní tvořivost. Všem ženám, které akci připravily patří za jejich obětavou práci velký dík a obdiv. Božena Tomášková, Eva Drncová

ZO Skořice: Masopust

ČSŽ ve Skořicích na Rokycansku uspořádal v sobotu 13.2.2010 již tradiční průvod masek naší obcí "Masopust". Akce se zůčastnilo 28 masek. Akce se velmi vydařila. Závěrem byla merenda v místním pohostinství "U Sv. Jana", kde chasa průvod zakončila. 
 

 
 

ZO Tatiná - Oslavy MDŽ

Členky ze ZO Tatiná ve spolupráci s ORŽ Plzeň-sever připravily pro členky z tohoto okresu okresu setkání žen při příležitosti 100. výročí Mezinárodního dne žen, a to v pátek 5. března 2010 v kulturním domě v Tatiné. 
 

 

Vánoční trhy ZO Tatina

  Pro zvětšení fotky klikněte na obrázek!


 

ZO Tatiná - Dýnobraní

ZO Tatiná zorganizovala dne 24.10.2009 Dýnobraní. Pozvánku a dvě fotečky přikládáme.

 

Pro zvětšení klikněte Pro zvětšení klikněte

ZO Merklín - Dinopark Plzeň

Český svaz žen v Meklíně uspořádal pro děti dne 10.10.2009 zájezd do Dinoparku v Plzni. Zájezdu se zúčasnily kromě dětí i některé členky svazu žen.

Domov Zvíkovecká kytička

V úterý 6. října 2009 v rámci výjezdního zasedání Krajské rady Plzeňského kraje navštívily členky partnerskou organizaci Domov Zvíkovecká kytička. Ženy z vedení Domova v čele s paní ředitelkou PaedDr. Janou Českou nás velice vřele uvítaly, umožnily prohlídku objektu Chaloupka včetně výtvarných dílem a dalších prostor. Děvčata - "Zvíkovecké kytičky" nám zazpívaly a předaly drobné dárečky, které vyrobily.  

Pozvánka na vínko - ZO Tatiná

Zveme vás na přátelské posezení o víně a při víně, a to 26. září 2009 od 19.00 hodin. Více v pozvánce, která je ke stažení zde v pdf.

Napsali o nás

 


  • Rozhovor k projektu Neohlížej se a něco dělej! v Českém rozhlase (11.4.2007 CRo2 Praha): K přehrání v MP3

  

Víkendový seminář Nadace Žena pro ženy z Plzeňského kraje

Ve dnech 22. – 23. května 2009 se uskutečnil v hotelu Engadin v Železné Rudě krajský víkendový seminář Nadace Žena pro ženy z Plzeňského kraje s názvem „Zdraví a bezpečí seniorů“. Program semináře byl zaměřen na bezpečnost osob i majetku, bezpečné chování seniorů, prevenci úrazů, zdravý životní styl, vhodnou výživu a pohybové aktivity. Navazoval tak na semináře, konané v loňském roce na téma „ Paměť a věk“. ....

| 0-10 | 10-20 | 20-25 |