Rubrika Naše aktivity

| 0-10 | 10-20 | 20-23 |

Prodejní výstava keramiky

V sobotu 14.11.2009 proběhla v Rozsochatci další prodejní výstava oblíbené keramiky paní Lenky Sedlákové z Jitkova, kterou uspořádala ZO ČSŽ v přísálí obecního domu od 13.00 hod. Paní Sedláková vždy překvapí nějakými novými nápady a tak zde má hodně zákazníků, kteří si opakovaně přijdou koupit něco pro svoje potěšení a nebo nyní v předvánočním čase i nějaký dáreček pod stromeček, jako překvapení pro své blízké. 

Náměšť nad Oslavou - pozvánka

Pro zvětšení klikněte

Pro zvětšení pozvánky klikněte na obrázek !

 


 

Na krajský víkend budou ženy ještě dlouho vzpomínat

Krajský víkend žen ze základních organizací ČSŽ  celého kraje Vysočina se konal 2. a 3.října 2009 ve Štokách na Havlíčkobrodsku. Krajský víkend byl částečně finančně podpořen  z Nadace Žena, zástupkyně Nadace Ing.Jana Vlažná z Jihočeského kraje se našeho Víkendu také zúčastnila. 

B R A M B O R O V Á

B R A M B O R O V Á
ANEB PODZIMNÍ ODPOLEDNE V DOMOVĚ SENIORŮ
 
 
Podzimní sluníčko pouští své paprsky přes okna jídelny v Domově seniorů v Náměšti nad Oslavou.

Již podruhé se v letošním roce zde sešly v odpoledním čase členky III. ZO ČSŽ a obyvatelky Domova spolu se svými terapeutkami aby společně se pustily do zhotovování pochoutek tentokrát z podzimních plodů a hlavně, jak nadpis napovídá z brambor...

Víkend pro ženy

KRŽ Vysočina pořádá tradiční společné setkání členek ZO ČSŽ kraje Vysočina, a to 2. a 3. října 2009 ve Štokách. Pozvánka ke stažení v pdf zde.

ZO Jámy

ZO Jámy (okres Žďár nad Sázavou) má v poslední době na "kontě" tyto akce:  Sousedské posezení ke Dni matek a Dobrodružnou cestu za lesní vílou. Více informací o činnosti organizace můžete najít na stránkách obce Jámy - http://www.jamy.name/. Fotogalerie k jednotlivým akcím najdete zde: http://zenyjamy.rajce.idnes.cz/ a zároveň si můžete články s fotkami stáhnout zde v PDF:

 

ZO Černovice: Sběr ošacení pro Diakonii Broumov (22. - 26. 6. 2009)

Letošní sběr ošacení pro charitu proběhl v měsíci červnu opět v objektu bývalé dětské ozdravovny v Černovicích. Již po loňském sběru se nás spoluobčané dotazovali, kdy bude další sběr, takže i tentokrát jsme nashromáždili plno věcí, pro nás již nepotřebných, které ale mohou jiným, hlavně nyní v době povodní, pomoci v jejich svízelné situaci.
 

ZO Černovice: Den dětí (30. 5. 2009)

Poslední květnová sobota patřila jako již tradičně dětem. ČSŽ pořádal, na oslavu Dětského dne Cestu pohádkovým lesem.

Napsali o nás

Další ...

Masopust v Domově pro seniory - Náměšť n/Osl.

Podobně jako v letech předchozích i letos jsme připravily masopust v Domově pro seniory v Náměšti nad Oslavou. Vystrojeny v pěkných , veselých maskách jsme 24. února 2009 navštívily všechny patra , kde na nás již čekali obyvatelé domova. Za doprovodu harmoniky jsme si společně zazpívali a také zatancovali.  S sebou jsme měly plný košík usmažených koblížků, které k masopustu neodmyslitelně patří. Všichni mohli ochutnat.
 

Této akce se zúčastnily členky z obou základních organizací v Náměšti n. Oslavou.

 

Pro zvětšení klikněte Pro zvětšení klikněte

 

| 0-10 | 10-20 | 20-23 |