Rubrika Naše aktivity

| 0-10 | 10-20 | 20-21 |

ZO Pozlovice: 4. výroční schůze

Celou akci si můžete promítnout kliknutím na tento obrázek:

 

Pro přehrání klikněte!!

ZO Pozlovice: Sbírka brýlí pro Afriku

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Spolek rožnovských žen

Proč „KVĚTINOU POHLADÍŠ“?

ČSŽ – Spolek rožnovských žen má velmi různorodou činnost. Ta je zaměřena zejména na život žen a jejich rodin, vzdělávání a poznávání, fyzické dovednosti a také na životní prostředí města ve kterém žijeme – překrásného Rožnova pod Radhoštěm.

V letošním roce jsme ve spolupráci s městem Rožnov p. R., Stavebním bytovým družstvem a SŠZaPř vyhlásili již 3. ročník soutěže Kvetoucí Rožnov, která byla již vyhodnocena a ceny předány 16. 9. 2009. Tato soutěž měla dvě kategorie kvetoucích oken a balkonů – rodinné domy a bytové domy. Všichni přihlášení měli tak nádherně vyzdobené balkony i okna, že bylo velice těžké hodnotit. V každé kategorii byly předány tři ceny. Věříme, že i příští rok se podaří tuto soutěž opět zopakovat. Z výše uvedeného vyplývá, jak mají ženy rády květiny a zeleň, záleží jim na prostředí ve městě i v jejich domovech. Mají rády všechno krásné a umí tvořit tolik věcí, že se až zatají dech.

Úletový víkend pro ženy

Pozvánka na
ÚLETOVÝ VÍKEND PRO ŽENY
které hodně pracují a mají málo času pro sebe

Dvoudenní akce se koná ve dnech 19-20.9.2009 v Letní ubytovně U Zajíčka v Podolí u Valašského Meziříčí .
Bližší informace o cestě - www.ubytovnazajicek.cz

Stáhněte si pozvánku v pdf.

 

Projekt Nadace Žena v okrese Zlín

V sobotu 23.května 2009 se uskutečnil jednodenní seminář v Hotelu Lázně Kostelec předsedkyně Alena Reiskupová  zahájila seznámením   s   programem   a  uvedením  do  problematiky  přednášek k projektu na téma Předsednictví ČR v EU a jeho priority“, s názvem:

 

„Předsednictví ČR v EU a jeho priority, Lisabonská smlouva a její smysl nejen pro ženské hnutí“.

 

Projektu se zúčastnily ženy z celého okresu Zlín, všech věkových kategorií v celkovém počtu 25 účastnic a 2 lektoři ( třetí lektorka se vzhledem k pracovnímu zaneprázdnění omluvila )...
 

ZO Štípa: pro krásu duše i těla

Celý rok navštěvovaly členky základní organizace Štípa, kurzy orientálních tanců, které vedla předsedkyně organizace Zdenka Holbová v místní Mateřské škole...

Výstava - Rožnov pod Radhošťem

ČSŽ – Spolek rožnovských žen ve spolupráci se Seniorcentrem a Střediskem volného času Vás srdečně zve na výstavu ,,KVĚTINOU POHLADÍŠ“,   která se koná ve Společenském domě v Rožnově pod Radhoštěm, v sobotu 19. 9. 2009 a v neděli 20. 9. 2009 vždy od 9 do 16 hodin. Více v pozvánce.

Pozlovice - ohlédnutí za "sletem"

Milá děvčata,

vím, že 29. dubna lítaly čarodějnice a divé děvy v celé naší krásné zemi, taktéž v naší ZO ČSŽ v Pozlovicích, kde Vás zvu se na svých oblíbených dopravních prostředcích  pohybovaly čarodějničky malé, velké,  mladé, starší, ale i čarodějové. Bavili se všichni a taktéž se zapojovali do soutěží, vyhodnoceny byly ty nejkrásnější čarodějky. O velmi pěkně prožitém odpoledni a samozřejmě i večeru hovořila zastupkyně ÚRŽ, KRŽ a ORŽ Zlín Ing Michaela Lysáková, která s předsedkyní ZO Slavičín  Maruškou Kovaříkovou se této akce zůčastnila.

 

Připravit lidem zábavu, dokázat aby se bavili, dopřát aby rodiny byla spolu,  aby si odpočali a  cítili se příjemně, dokáží naše "ŽENY ". Důkaz najdete v naší fotogalerii.

krajská pracovnice Zlín

Hana Königová

 

Pozvánky na akce

9.  SLET  ČARODĚJNIC - 30.dubna v 16,00 u „Hasičárny“v Pozlovicích

Sraz je ve čtvrtek 30.dubna v 16,00 u „Hasičárny“v Pozlovicích Po krátkém programu a s malou zastávkou na Nivách, přeletíme na sletiště na hřišti TJ Sokol Pozlovice.
 

Pozvánka ke stažení ve Wordu.

Klikněte pro zvětšení na obrázek
| 0-10 | 10-20 | 20-21 |