wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop windows 10 Professional key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key Český svaz žen

Rubrika Základní organizace - SK

Obnoven okres Benešov

Dne 26.3.2014 se k ČSŽ oficiálně znovu připojil Okres Benešov. Jednání proběhlo ve Vrchotových Janovicích. 
Srdečně vítáme v našich řadách nové členky a těšíme se na spolupráci s nimi. 
 
Milena Tenczová vedoucí KS ČSŽ Kraj Středočeský

ZO - Okres Kladno

Okres Kladno má celkem 10 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

 ZO Kamenné Žehrovice (psč: 273 01)  Info na webu obce ČSŽ v Kamenných Žehrovicích

 Z internetových archivů .... 


 

ZO - Okres Rakovník

Okres Rakovník má celkem 23 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

ZO Mutějovice (psč: 270 07) Informace na webu městského úřadu  

 


 

ZO - Okres Příbram

Okres Příbram má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Praha - západ

Okres Praha-západ má celkem 3 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO Okres Praha - východ

Okres Praha-východ má celkem 3 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Kolín

Okres Kolín má celkem 7 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Kutná Hora

Okres Kutná Hora má celkem 8 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Mladá Boleslav

Okres Mladá Bolelav má celkem 15 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Beroun

ZO v okrese Beroun naleznete zde.