wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop windows 10 Professional key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key Český svaz žen

Rubrika Naše publikace

Ostatní publikace a Zpravodaje (od roku 2011)

Další publikace a sborníky - i cizojazyčné - vydané např. v rámci projektů, k historii České svazu žen, informační listy apod. (od roku 2011).

Sešity v edici Na pomoc ženám

Edice "Na pomoc ženám" vychází od roku 2001. Většina tématických sešitů je stále ještě k dispozici na ústředí ČSŽ v Praze a lze je za poštovné/balné objednat. Sešity vycházejí jako šité brožury ve formátu A5 o rozsahu 60 - 100 stran. Případný dotaz o dostupnosti daného sešitu posílejte na info@csz.cz.  -   Přehled dosud vydaných sešitů zde.


 

Recepty ze zlatého fondu - kuchařky

ČSŽ v uplynulých letech vydal 4 sešity - kuchařky "Recepty ze zlatého fondu" z pera členské základny. Kuchařky nejsou určeny k volnému prodeji, ale je možné je získat za dobrovolný příspěvek (případně poštovné/balné) s tím, že výtěžek jde na konto Nadace Žena. Sešity jsou v klasickém formátu A4 o rozsahu c. 36 stran.

 

V případě zájmu o sešity kontaktujte prosím info@csz.cz . Dosud v této řadě vyšlo:

Zpravodaje ČSŽ - přehled 1997 - 2005

(V přípravě)  Český svaz žen celá leta vydává jednak celorepublikové zpravodaje (dříve pod názvem Prestižní žena, v současnosti pod názvem Žena třetího tisíciletí), jednak krajské, okresní i místní zpravodaje. Většina z nich už existuje jen v papírové podobě, ale i tak se pokusíme alespoň část této produkce postupně zmapovat a alespoň některá čísla zde časem výběrově zpřístupníme.

E-Zpravodaje 2004 - 2008 (IS Equal)

E-Zpravodaje ČSŽ vycházely vesměs v rámci rozsáhlejších projektů (konkrétně IS Equal I. a II. kolo). Postupně je zde také představíme.

Sborníky - do roku 2000

ČSŽ vydává i příležitostné publikace - sborníky ze seminářů a konferencí. Soupis doposud vydaných sborníků: