Rubrika Naše publikace

Ostatní publikace a Zpravodaje (od roku 2011)

Další publikace a sborníky - i cizojazyčné - vydané např. v rámci projektů, k historii České svazu žen, informační listy apod. (od roku 2011).

Sešity v edici Na pomoc ženám

Edice "Na pomoc ženám" vychází od roku 2001. Většina tématických sešitů je stále ještě k dispozici na ústředí ČSŽ v Praze a lze je za poštovné/balné objednat. Sešity vycházejí jako šité brožury ve formátu A5 o rozsahu 60 - 100 stran. Případný dotaz o dostupnosti daného sešitu posílejte na info@csz.cz.  -   Přehled dosud vydaných sešitů zde.


 

Recepty ze zlatého fondu - kuchařky

ČSŽ v uplynulých letech vydal 4 sešity - kuchařky "Recepty ze zlatého fondu" z pera členské základny. Kuchařky nejsou určeny k volnému prodeji, ale je možné je získat za dobrovolný příspěvek (případně poštovné/balné) s tím, že výtěžek jde na konto Nadace Žena. Sešity jsou v klasickém formátu A4 o rozsahu c. 36 stran.

 

V případě zájmu o sešity kontaktujte prosím info@csz.cz . Dosud v této řadě vyšlo:

Zpravodaje ČSŽ - přehled 1997 - 2005

(V přípravě)  Český svaz žen celá leta vydává jednak celorepublikové zpravodaje (dříve pod názvem Prestižní žena, v současnosti pod názvem Žena třetího tisíciletí), jednak krajské, okresní i místní zpravodaje. Většina z nich už existuje jen v papírové podobě, ale i tak se pokusíme alespoň část této produkce postupně zmapovat a alespoň některá čísla zde časem výběrově zpřístupníme.

E-Zpravodaje 2004 - 2008 (IS Equal)

E-Zpravodaje ČSŽ vycházely vesměs v rámci rozsáhlejších projektů (konkrétně IS Equal I. a II. kolo). Postupně je zde také představíme.

Sborníky - do roku 2000

ČSŽ vydává i příležitostné publikace - sborníky ze seminářů a konferencí. Soupis doposud vydaných sborníků: