wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop windows 10 Professional key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key Český svaz žen

Rubrika Základní organizace

ZO - Ostrava

Město Ostrava má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.

 

Společný web okresů Ostrava a Nový Jičín s přehledem ZO: www.cszonj.estranky.cz

 


 

ZO - Okres Karviná

Okres Karviná má celkem 8 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

 ZO Orlová (psč: 735 11) Nový web  

 


 

ZO - Okres Bruntál

Okres Bruntál má celkem 4 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

ZO Rázová (psč.  793 64):

http://www.csz-razova.estranky.cz/  a nově i na Facebooku


 

ZO - Okres Frýdek - Místek

Okres Frýdek-Místek má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Havířov

Okres Havířov má celkem 7 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Nový Jičín

Okres Nový Jičín má celkem 12 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

 

Společný web okresů Ostrava a Nový Jičín s přehledem ZOwww.cszonj.estranky.cz 

ZO Bordovice (psč: 744 01) Informace na webu obce