wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop windows 10 Professional key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key Český svaz žen

Rubrika Naše aktivity

| 0-10 | 10-20 | 20-25 |

Den pro ženu v Plzni

Dne 25. května 2015 se konal v Plzni tradiční Den pro ženu.

 

Celokrajská akce se konala v konferenčním sále E-Centra v Guldenerově ulici v Plzni. Hlavní téma dne znělo "znáte své léky?" a bylo zaměřeno zejména na bezpečnost podávání léků, lékové interakce a duplicity. Podařilo se nám získat lektora MUDr. Michala Prokeše, odborníka ze společnosti Infopharm Praha. Společnost poskytla lektora bez nároku na honorář a to jako sponzorský dar naší organizaci, za což děkujeme. Vystoupení lektora a jeho prezentace bylo velmi zajímavé a poučné.Přítomné ženy se dozvěděly kromě mnoha zajímavostí i to, že si uživatelé léků mohou nechat udělat jejich analýzu na www.znamsveleky.cz. Do 2 dnů od zadání dotazu obdrží analýzu odborníka a informaci, zda léky jsou či nejsou ve vzájemné interakci a jakým bylinám a pokrmům by se při jejich užívání měli vyvarovat. V krajské kanceláři máme pro členky k dispozici prezentaci lékaře v elektronické i tištěné podobě. Milým hostem našeho setkání byla předsedkyně ČSŽ Praha Mgr. Jana Chržová, která hovořila o současných aktivitách svazu, probíhajících projektech, přípravě Kongresu žen, problematice násilí na ženách a petici na podporu ratifikace Istanbulské smlouvy ČR. Velmi zajímavé byly poznatky z její pracovní cesty s vládní delegací do New Yorku. Zpestřením programu byla kulturní vložka - taneční vystoupení členek ZO Blovice. Součástí setkání žen bylo i malé občerstvení včetně skvělých koláčků místní restaurace. Účast 65 žen.

Eva Drncová

Advent ve Zbirohu

ZO ČSŽ a ZŠ ve Zbirohu srdečně zvou na předvánoční výstavu

ke stažení


 

Informace pro členky

Jak již víte, čekají nás určité změny, které vyplývají z nového Občanského zákoníku a proto věříme, že jste si důsledně pročetly zpracovaj Žena třetího tisíciletí č. 3/2014, ktrý jste dostaly z Prahy. Do konce měsíce srpna jste měly odeslat Dotazník pro vnitrosvazovou evidenci všech organizačních jednotek.Věnujte pozornost také všem dalším informacím a nabídce školících seminářů. Další číslo zpravodaje bude obsahovat i doplněné Stanovy a pokyny k vedení účetnictví. Připomínáme, že si zpravodaj Žena třetího tisíciletí můžete objednat pro elektronické doručování na adrese : zpravodaj@csz.cz.

Oslavy MDŽ - Tatiná (7.3.2014)

Na oslavách MDŽ se letos sešlo sto účastnic. K poslechu hrála hudba základní umělecké školy Plzeň - Lochotín. Na fotkách je pár ukázek z programu, kde děti hrály na flétnu, dále například vystoupení tanečního kroužku, vystoupení dětí ZŠ Ledce - centrum tance a stepu. Každá žena dostala při příchodu malý dáreček - upečené perníkové srdce a háčkované srdíčko - vše vyrobily členky svazu žen ZO Tatiná. Akce se opravdu moc povedla, ženy odcházely spokojené a nadšené. Máme z toho moc dobrý pocit.

Loulová - předsedkyně ZO ČSŽ Tatiná (okres Plzeň-sever)
 
Malá fotogalerie zde.

 

Předvánoční čas v ZO ČSŽ Tatiná

Dne 2. prosince 2012 v obci Tatiná jsme rozsvítily vánoční stromek. Ženy nacvičily s dětmi krátké pásmo básní a písní s vánočním motivem, uvařily pro všechny přítomné svařák a upekly vánoční cukroví, které se rozdávalo při akci. Nakonec přišel i Mikuláš a čert a rozdal přítomným dětem mikulášský balíček!
 
Podívejte se na naší malou galerii, která obsahuje i fotky z prodejních vánočních trhů: galerie.
 

 

Zpráva za rok 2011

Tradičně začátkem nového roku hodnotíme právě uplynutý rok. Je tomu tak i letos i když hodnocení na právě probíhajících okresních konferencích je ve sjezdovém roce podrobnější a zabývá se činnosti celého končícího volebního období.

Blovické ženy se nenudí

Ženy v blovické ZO ČSŽ se věnují pestré činnosti. Od začátku roku jsme toho stihly opravdu hodně. První akcí byla přednáška nebo spíš povídání o bylinkách nadšené propagátorky paní Škalové. Již v únoru jsme přivolávaly jaro povídání o pěstování bylinek doma i na zahrádce, dostaly jsme i řadu receptů na využití bylinek a odcházely s nápady, které bylinky ještě začneme pěstovat.
 

Odpoledne věnované ženám

V pátek 20. května 2011 se konala v Plzni v E-Centru krajská akce s názvem "Den pro ženu".Na akci byly pozvány členky z celého kraje a řada hostů. Milými hosty byly předsedkyně ČSŽ Mgr. Jana Chržová, předsedkyně správní rady Nadace Žena PhDr. Jiřina Radová, členka krajského zastupitelstva Saša Nágrová a dále delegace naší partnerské organizace  Domova Zvíkovecká kytička v čele s ředitelkou PaedDr. Janou Českou.

Více...

 

Připravujeme k 10. výročí Nadace Žena

Krajská rada žen Plzeňského kraje připravuje na 20. září 2010 celokrajskou akci k 10. výročí založení Nadace Žena. Akce se uskuteční v prostorách E-Centra v Plzni, Guldenerově ulici  17.

Připravujeme krajský víkendový seminář

Krajská rada žen Plzeňského kraje připravila na rok 2010 projekt na téma " Finanční hospodaření rodiny aneb jak se nenechat zaskočit". Přestože nám nebyl Nadací Žena poskytnut grant, víkendové setkání žen z celého kraje uspořádáme. 

| 0-10 | 10-20 | 20-25 |