wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop windows 10 Professional key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key Český svaz žen

Rubrika Naše aktivity - HK

Výstava k 45. výročí založení ZO ČSŽ ve Třebihošti

Český svaz žen slaví v příštím roce 50. výročí založení. My začaly pátrat, jak to vlastně bylo u nás ve vesnici, a zjistily jsme, že podle dostupných informací byla u nás organizace založena v roce 1971, ale navazovala na činnost žen v obci z různých spolků. Rozhodly jsme se uspořádat výstavu z historie i současnosti organizace, doplněnou výstavkou ručních prací našich členek. Tato akce se bude konat v sobotu 6. srpna 2016 od 9,00 hodin ve volnočasovém centru v Třebihošti. V tento den totiž také naši hasiči slaví 125. výročí od svého založení a budou zde mít své soutěže, výstavy a kulturní program. Kromě svých členů a ostatních občanů obce očekávají účast ještě minimálně 100 hasičů z okolních obcí.
 

O záštitu nad touto akcí byl požádán senátor ČR Ing. Jiří Hlavatý. Srdečně zveme (nejen) členky z ostatních organizací ČSŽ.


 

102. výročí Mezinárodního dne žen

Pozvánka na slavnostní setkání u příležitosti 102. výročí Mezinárodního dne žen,  které se uskuteční v sobotu 9. března 2013 od 10.00 hodin v Hradci Králové (ulice Všehrdova 194, U Švagerků). Součástí programu je beseda  s poslankyní PS PČR Soňou Markovou  a předsedkyní ČSŽ s Mgr.Janou Chržovou na téma: „Významné ženy v historii ženského hnutí“. Celý program ke stažení zde.

 

Aktualizace:


 

Český svaz žen opět v Krkonoších

Beseda o policejní práci a bezpečnosti.
 
V pátek 18. 6. 2009 proběhla na jednom z penzionů ve Velké Úpě beseda s dvaapadesáti zástupci Českého svazu žen. Jednalo se o stálé členy Královéhradeckého a Pardubického kraje. Zástupkyně uvedeného občanského sdružení požádala policisty Preventivně informační skupiny z Trutnova o přednášku na téma policejní práce a bezpečnost. 


Seminář - ORŽ Náchod

ORŽ Náchod pořádá dne 26.09. v Hronově seminář na téma Jak se pojistit na stáří aneb co přináší nová důchodová reformaPozvánka ke stažení v pdf zde.