Rubrika Naše aktivity - HK

Výstava k 45. výročí založení ZO ČSŽ ve Třebihošti

Český svaz žen slaví v příštím roce 50. výročí založení. My začaly pátrat, jak to vlastně bylo u nás ve vesnici, a zjistily jsme, že podle dostupných informací byla u nás organizace založena v roce 1971, ale navazovala na činnost žen v obci z různých spolků. Rozhodly jsme se uspořádat výstavu z historie i současnosti organizace, doplněnou výstavkou ručních prací našich členek. Tato akce se bude konat v sobotu 6. srpna 2016 od 9,00 hodin ve volnočasovém centru v Třebihošti. V tento den totiž také naši hasiči slaví 125. výročí od svého založení a budou zde mít své soutěže, výstavy a kulturní program. Kromě svých členů a ostatních občanů obce očekávají účast ještě minimálně 100 hasičů z okolních obcí.
 

O záštitu nad touto akcí byl požádán senátor ČR Ing. Jiří Hlavatý. Srdečně zveme (nejen) členky z ostatních organizací ČSŽ.


 

102. výročí Mezinárodního dne žen

Pozvánka na slavnostní setkání u příležitosti 102. výročí Mezinárodního dne žen,  které se uskuteční v sobotu 9. března 2013 od 10.00 hodin v Hradci Králové (ulice Všehrdova 194, U Švagerků). Součástí programu je beseda  s poslankyní PS PČR Soňou Markovou  a předsedkyní ČSŽ s Mgr.Janou Chržovou na téma: „Významné ženy v historii ženského hnutí“. Celý program ke stažení zde.

 

Aktualizace:


 

Český svaz žen opět v Krkonoších

Beseda o policejní práci a bezpečnosti.
 
V pátek 18. 6. 2009 proběhla na jednom z penzionů ve Velké Úpě beseda s dvaapadesáti zástupci Českého svazu žen. Jednalo se o stálé členy Královéhradeckého a Pardubického kraje. Zástupkyně uvedeného občanského sdružení požádala policisty Preventivně informační skupiny z Trutnova o přednášku na téma policejní práce a bezpečnost. 


Seminář - ORŽ Náchod

ORŽ Náchod pořádá dne 26.09. v Hronově seminář na téma Jak se pojistit na stáří aneb co přináší nová důchodová reformaPozvánka ke stažení v pdf zde.