Rubrika Naše aktivity

Kreativní dílny pro veřejnost

Krajské organizace ČSŽ Ústeckého kraje zve na Pobytový víkend pro rodiny s dětmi: Jizera – Horní Sytová ve dnech 17. – 19. 6. 2016. Podrobnosti v příloze. Návratka/přihláška ke stažení ve Wordu
 
Pozor: Závaznou přihlášku odevzdejte nejpozději mailem na adresu kveta.rybarova@volny.cz, popř. odešlete na adresu: Krajská organizace ČSŽ, Důlce 74, 400 01 Ústí nad Labem do 30. 5. 2016.

Výstava tradičních i netradičních vánočních výrobků

Český svaz žen v Ústí nad Labem Vás zve na malou výstavu tradičních i netradičních vánočních výrobků nejen našich dobrovolných členek, ale i kamarádek a známých pod názvem „Naše tradice“.
 
Výstava se koná dne 13. prosince 2012 od 16.30 hodin v prostorách Pionýrského centra, Důlce 84 (bývalé Apollo), trolejbusové spojení: linky č. 52,53,54.
 
Připravena je: 
  • malá módní přehlídka
  • ukázka líčení pro všední i sváteční dny
  • zakoupit vánoční výrobky
  • a také si příjemně odpočinout třeba při „svařáku“
Projekt je spolufinancován z dotace Magistrátu města Ústí n.L.
 
Těšíme se na Vaši účast!
 
 

 

Jirkov jede o 106: První akce přinesla téměř čtyřicet tisíc!

V Kulturním domě Jirkov se v sobotu 31. března sešli lidé, kteří chtěli pomoci  dobré věci. Společenský charitativní večer byl zahajovací akcí kampaně Jirkov  jede o 106, která podporuje nákup nového vozu pro občanské sdružení Prohandicap, jež zajišťuje dopravu postižených dětí z Jirkova do okolních škol. Akci  zorganizoval Český svaz žen a zúčastnili se jí nejen návštěvníci z Chomutovska,  ale i Mostecka a  Ústecka. Celkem se na charitativní akci vybralo 38 400 korun.

Zprávy z Radouně - KTV Štětí

ČSŽ - ZO Radouň

Zpravodajství KTV Štětí o Radouňské pouti, projektu ZO Radouň a dalších souvisejících aktivitách ZO.

 

Pozvánka na oslavy MDŽ

Krajská rada žen Ústeckého kraje Vás zve na oslavu Mezinárodního dne žen, která se uskuteční dne 12. 3. 2010 od 17. 00 hodin v  objektu sídla ČSŽ v Ústí nad Labem, sál PC, Důlce 74. Oslava se bude konat v duchu šedesátých a sedmdesátých let.
 
Pro odvážlivé: pokud máte ještě někde po mamince či sobě oblečení z těchto let, rády Vás v něm uvítáme. Připraven je příjemný program, disko hudba, malé občerstvení a také tombola.
 
 
 

 

Na zámku vybrali peníze pro nemocnici

Možností, jak přispět, mělo asi sto třicet návštěvníků několik. Od dobrovolného vstupného přes koupi výrobků od dětí z nemocnice a místních žen po zapojení se do dražby obrazu Milana Pecáka, který pro tento účel věnoval jeho tvůrce. S výtěžkem mohli být organizátoři spokojeni – dosáhl částky 28 630 korun.
 
„Výtěžek je určen dětskému oddělení kadaňské nemocnice,“ vysvětlila Alexandra Zdeňková, pořadatelka akce z Českého svazu žen. Bude to příspěvek na nákup nového vyhřívaného lůžka pro novorozence, kterých je díky rostoucímu počtu narozeným miminek v nemocnici Kadaň málo....
 
Celá informace na stránkách Chomutovského deníku.
 

 

 

Pozvánka na vánoční výstavu - Ústí n.L.

Český svaz žen v Ústí nad Labem Vás zve na malou výstavu tradičních i netradičních vánočních výrobků nejen našich dobrovolných členek, ale i kamarádek a známých pod názvem  „Naše tradice“. Akce se koná dne 11. prosince 2009 od 16.00 hodin v prostorách Pionýrského centra, Důlce 84, /bývalé Apollo/ trolejbusové spojení: linky č. 52,53,54.

Více v pozvánce.

 

 

Radouňská dýně

Členky ORŽ z Litoměřic se zúčastnily poslední akce ZO ČSŽ Radouň Radouňská dýně, z projektu podpořeného nadací VIA z Fondu místního rozvoje pod názvem " Rok na vsi... aneb co dovedeme " - obnova místních lidových tradic.