wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop windows 10 Professional key sale Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key Český svaz žen

Rubrika Naše aktivity

Jaroslava Hernadyová na Rozhlasu Plzeň

Jaroslava Hernadyová je vedoucí krajského střediska Českého svazu žen. Přispěla k rozvoji města Sokolova řadou prospěšných projektů, které pomohly mnohým rodinám, a obdržela několik ocenění včetně Osobnosti Karlovarského kraje 2013. Moderuje Petr Čimpera.

K poslechu zde: přehrávač

Anketa Osobnost Karlovarského kraje pro rok 2013

 V 9. ročníku ankety "Osobnost Karlovarského kraje" zástupci regionu ocenili zásluhy lidí v oblasti kultury a služeb veřejnosti, podnikání i za mimořádný přínos kraji. Zvláštní cena za mimořádný přínos kraji připadla - k naší velké radosti - kolegyni, vedoucí krajského střediska ČSŽ, Jaroslavě Hernadyové. Gratulujeme!!

 

(iza, foto: Karlovarský kraj)

Pokračování:


 

EU a MY "50+" v Karlovarském kraji

Rok 2012 byl Evropskou komisí vyhlášen rokem Aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity. Cílem Evropského roku má být, cituji „vytvoření kultury aktivního stárnutí založené na společnosti vstřícné pro všechny věkové skupiny“.  V praktickém životě kolem nás se tak bohužel neděje a lidem staršího věku se mnohdy dává najevo, že jsou na obtíž.  A ani vládní návrhy k tomu nesměřují. Členkám Českého svazu žen v Karlovarském kraji je aktivní stárnutí životním stylem a proto se k vyhlašovaným aktivitám přihlásily.
 
21. 2. se předsedkyně krajské rady Eva Hanyková, členka  ÚRŽ Božena Vávrová a vedoucí krajského střediska Jaroslava Hernadyová zúčastnily Regionálního semináře EU a MY „50+“ v Karlových Varech, v jednacím sále krajského úřadu.
 
 

 

ZAJÍMAVÁ SOBOTA V BRAŽCI

V sobotu 3. října jsme absolvovaly velmi zdařilý seminář a krajskou konferenci v Doupovských horách, kde nás hostila základní organizace ČSŽ Bražec.

Seminář v Bražci

Zveme vás na krajský vzdělávací seminář v Bražci - 3.10.2009 od 10.00 hod. Téma Země východní Asie
 

Program:

  • Mongolsko  z pohledu ženské organizace - přednáší  ústřední předsedkyně ČSŽ Mgr. Jana Chržová
  • Postřehy z Vietnamu, Kazachstánu a Malajsie - přednáší ing. Robert Hernady
  • Jak se žije ve vojenském prostoru našim ženám - beseda

Pozvánka ke stažení v pdf.

Zpravodaj Karlovarského kraje

Karlovarský kraj (KRŽ) pro své členky vydává vlastní zpravodaj. Postupně sem budeme přidávat jednotlivá čísla ke stažení. Aktuálně je k dispozici číslo :