Rubrika Naše aktivity

Jaroslava Hernadyová na Rozhlasu Plzeň

Jaroslava Hernadyová je vedoucí krajského střediska Českého svazu žen. Přispěla k rozvoji města Sokolova řadou prospěšných projektů, které pomohly mnohým rodinám, a obdržela několik ocenění včetně Osobnosti Karlovarského kraje 2013. Moderuje Petr Čimpera.

K poslechu zde: přehrávač

Anketa Osobnost Karlovarského kraje pro rok 2013

 V 9. ročníku ankety "Osobnost Karlovarského kraje" zástupci regionu ocenili zásluhy lidí v oblasti kultury a služeb veřejnosti, podnikání i za mimořádný přínos kraji. Zvláštní cena za mimořádný přínos kraji připadla - k naší velké radosti - kolegyni, vedoucí krajského střediska ČSŽ, Jaroslavě Hernadyové. Gratulujeme!!

 

(iza, foto: Karlovarský kraj)

Pokračování:


 

EU a MY "50+" v Karlovarském kraji

Rok 2012 byl Evropskou komisí vyhlášen rokem Aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity. Cílem Evropského roku má být, cituji „vytvoření kultury aktivního stárnutí založené na společnosti vstřícné pro všechny věkové skupiny“.  V praktickém životě kolem nás se tak bohužel neděje a lidem staršího věku se mnohdy dává najevo, že jsou na obtíž.  A ani vládní návrhy k tomu nesměřují. Členkám Českého svazu žen v Karlovarském kraji je aktivní stárnutí životním stylem a proto se k vyhlašovaným aktivitám přihlásily.
 
21. 2. se předsedkyně krajské rady Eva Hanyková, členka  ÚRŽ Božena Vávrová a vedoucí krajského střediska Jaroslava Hernadyová zúčastnily Regionálního semináře EU a MY „50+“ v Karlových Varech, v jednacím sále krajského úřadu.
 
 

 

ZAJÍMAVÁ SOBOTA V BRAŽCI

V sobotu 3. října jsme absolvovaly velmi zdařilý seminář a krajskou konferenci v Doupovských horách, kde nás hostila základní organizace ČSŽ Bražec.

Seminář v Bražci

Zveme vás na krajský vzdělávací seminář v Bražci - 3.10.2009 od 10.00 hod. Téma Země východní Asie
 

Program:

  • Mongolsko  z pohledu ženské organizace - přednáší  ústřední předsedkyně ČSŽ Mgr. Jana Chržová
  • Postřehy z Vietnamu, Kazachstánu a Malajsie - přednáší ing. Robert Hernady
  • Jak se žije ve vojenském prostoru našim ženám - beseda

Pozvánka ke stažení v pdf.

Zpravodaj Karlovarského kraje

Karlovarský kraj (KRŽ) pro své členky vydává vlastní zpravodaj. Postupně sem budeme přidávat jednotlivá čísla ke stažení. Aktuálně je k dispozici číslo :