wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop Český svaz žen

Rubrika Základní organizace - SK

Obnoven okres Benešov

Dne 26.3.2014 se k ČSŽ oficiálně znovu připojil Okres Benešov. Jednání proběhlo ve Vrchotových Janovicích. 
Srdečně vítáme v našich řadách nové členky a těšíme se na spolupráci s nimi. 
 
Milena Tenczová vedoucí KS ČSŽ Kraj Středočeský

ZO - Okres Kladno

Okres Kladno má celkem 10 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

 ZO Kamenné Žehrovice (psč: 273 01)  Info na webu obce ČSŽ v Kamenných Žehrovicích

 Z internetových archivů .... 


 

ZO - Okres Rakovník

Okres Rakovník má celkem 23 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

ZO Mutějovice (psč: 270 07) Informace na webu městského úřadu  

 


 

ZO - Okres Příbram

Okres Příbram má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Praha - západ

Okres Praha-západ má celkem 3 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO Okres Praha - východ

Okres Praha-východ má celkem 3 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Kolín

Okres Kolín má celkem 7 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Kutná Hora

Okres Kutná Hora má celkem 8 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Mladá Boleslav

Okres Mladá Bolelav má celkem 15 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Beroun

ZO v okrese Beroun naleznete zde.