wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop Český svaz žen

Rubrika Základní organizace

ZO Plzeň - město

Okres Plzeň-město má celkem 3 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Domažlice

Okres Domažlice má celkem 9 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

 ZO Čermná (psč: 345 61)  Základní info na webu obce  

 Z internetových novin ...


 

ZO - Okres Plzeň jih

Okres Plzeň-jih má celkem 16 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

 ZO Merklín (psč: 334 52)  Web obce - základní informace  

 Další:


 

ZO - Okres Plzeň sever

Okres Plzeň-sever má celkem 16 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

ZO Pláně (psč: 331 01) Informace na webu obce  Dětský den - střelba na cíl

 Další:


 

ZO - Okres Tachov

Okres Tachov má celkem 4 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět

ZO Černošín (psč: 349 01) Informace z akce na webu obce Pametni list CSZ - Oslavy města

 Informace z internetových médií:


 

ZO - Okres Rokycany

Okres Rokycany má celkem 7 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Klatovy

Okres Klatovy má celkem 10 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Beroun

Okres Beroun má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011) a řadu let se o něj stará náš Plzeňský kraj, proto jej řadíme sem. Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.