wildwins office 2016 key Office 2016 Product Key Office Professional Plus 2016 Key validkeyshop Český svaz žen

Rubrika Základní organizace

ZO - Ostrava

Město Ostrava má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.

 

Společný web okresů Ostrava a Nový Jičín s přehledem ZO: www.cszonj.estranky.cz

 


 

ZO - Okres Karviná

Okres Karviná má celkem 8 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

 ZO Orlová (psč: 735 11) Nový web  

 


 

ZO - Okres Bruntál

Okres Bruntál má celkem 4 základní organizace (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

ZO Rázová (psč.  793 64):

http://www.csz-razova.estranky.cz/  a nově i na Facebooku


 

ZO - Okres Frýdek - Místek

Okres Frýdek-Místek má celkem 5 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Havířov

Okres Havířov má celkem 7 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.


 

ZO - Okres Nový Jičín

Okres Nový Jičín má celkem 12 základních organizací (údaj je platný k 31.12. 2011). Informace a odkazy na webové stránky některých ZO připravujeme. Pokud víte o ZO, která má své webové stránky nebo prostě informace na internetu, dejte nám prosím vědět.  

 

Společný web okresů Ostrava a Nový Jičín s přehledem ZOwww.cszonj.estranky.cz 

ZO Bordovice (psč: 744 01) Informace na webu obce